Odkryj Polskę i Europę z Cab4u

Komfortowy transport z lotnisk do hoteli i gdziekolwiek tylko zechcesz

Pozytywna strona podróży

Transfery biznesowe dla wymagających

Transfery biznesowe

luksusowe transfery gdziekolwiek zechcesz

previous arrow
next arrow
Slider

Dlaczego właśnie my?

Cab4u niezawodnie od 2011 roku zapewnia wynajem luksusowych limuzyn, mini vanów oraz busów wraz z profesjonalnymi kierowcami posługującymi się językiem angielskim. Dysponujemy szeroką flotą komfortowych pojazdów marki Mercedes przewożąc tysiące pasażerów rocznie, co stawia nas w czołówce firm transportowych świadczących usługi premium w Polsce i Europie. Co jeszcze nas wyróżnia? To ponad 98% zadowolonych Klientów, którzy z chęcią poleciliby nas swoim znajomym.

Cab4u świadczy profesjonalne usługi transportowe w Polsce i na terenie całej Europy dla wymagających i świadomych jakości Klientów, oferując najwyższą światową jakość w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę,
7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wszystkie nasze pojazdy są utrzymane
w doskonałej kondycji technicznej, zawsze czyste i pachnące. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, zawsze elegancko ubrani, kulturalni i dyskretni; sprawnie posługujący się językiem angielskim oraz dokładający wszelkich starań aby podróż przebiegła bezpiecznie i komfortowo. Nasza firma posiada wszelkie wymagane licencje, zezwolenia i ubezpieczenia.

Adres:

Cab4u,
52-200 Wysoka,
ul. Malownicza 2B/1