mainbac
Odkryj Polskę i Europę z Cab4u

Komfortowy transport z lotnisk do hoteli i gdziekolwiek tylko zechcesz

mainbac - kopiuj
Pozytywna strona podróży

Transfery biznesowe dla wymagających

mainbac - kopiuj - kopiuj
Transfery biznesowe

luksusowe transfery gdziekolwiek zechcesz

previous arrow
next arrow

Dlaczego właśnie my?

Cab4u niezawodnie od 2011 roku zapewnia wynajem luksusowych limuzyn, mini vanów oraz busów wraz z profesjonalnymi kierowcami posługującymi się językiem angielskim. Dysponujemy szeroką flotą komfortowych pojazdów marki Mercedes przewożąc tysiące pasażerów rocznie, co stawia nas w czołówce firm transportowych świadczących usługi premium w Polsce i Europie. Co jeszcze nas wyróżnia? To ponad 98% zadowolonych Klientów, którzy z chęcią poleciliby nas swoim znajomym.

Cab4u świadczy profesjonalne usługi transportowe w Polsce i na terenie całej Europy dla wymagających i świadomych jakości Klientów, oferując najwyższą światową jakość w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę,
7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wszystkie nasze pojazdy są utrzymane
w doskonałej kondycji technicznej, zawsze czyste i pachnące. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, zawsze elegancko ubrani, kulturalni i dyskretni; sprawnie posługujący się językiem angielskim oraz dokładający wszelkich starań aby podróż przebiegła bezpiecznie i komfortowo. Nasza firma posiada wszelkie wymagane licencje, zezwolenia i ubezpieczenia.

Adres:

Cab4u,
52-200 Wysoka,
ul. Malownicza 2B/1

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.