Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.

FAQ

Pytania ogólne

 

Flota Cab4U należy do jednego właściciela, co pozwala na bieżąco monitorować standard wykonywanych usług oraz utrzymywać pojazdy w odpowiednim stanie technicznym i  wizualnym. Wszyscy kierowcy władają językiem angielskim, odznaczają się nienagannym wyglądem i wysoką kulturą osobistą. Dbamy o to, aby przejazd zawsze odbywał się w komfortowych warunkach. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego priorytetem jest dla nas punktualność.

W przypadku transferów do 8 osób podane ceny dotyczą samochodu, natomiast w przypadku realizowanych wycieczek obowiązują opłaty zgodne z cennikiem podanym na stronie.

Podane na naszej stronie ceny są ustalone z góry i nie ma możliwości ich negocjacji. Negocjacja cen jest możliwa jedynie w przypadku usług konfigurowanych indywidualnie.

Flotę firmy Cab4U stanowią samochody marki Mercedes. Nasi Klienci mają do wyboru następujące modele: C- Klasa, E- Klasa, S- Klasa, Vito, Viano oraz Sprinter. Jeśli chodzi o autokary, to używamy komfortowych pojazdów marki Volvo oraz Setra.

Nasze biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 533 604 704- przez  24h na dobę, 7 dni w tygodniu oraz pod adresem mailowym biuro@cab4u.pl

W przypadku realizacji usług poza terenem Krakowa i Wrocławia niezbędne jest dokonanie przedpłaty w wysokości  50% wartości wybranej usługi.

Podróżujący może zapłacić za usługę bezpośrednio u kierowcy: gotówką, kartą kredytową, bądź też za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W trosce o komfort przejazdu we wszystkich samochodach, którymi dysponuje firma Cab4U, obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Wszyscy nasi kierowcy posługują się biegle językiem angielskim.

Wszyscy nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów na terenie kraju, jak i Europy.

Firma Cab4U zajmuje się przewozem osób na terenie Krakowa oraz Wrocławia. Na ofertę firmy składają się transfery na/z lotniska, z/do hoteli, wycieczki krajoznawcze oraz wynajem samochodów z kierowcą.

Tematy związane z transferami

Prosimy o kontakt z dyspozytorem Cab4u pod numerem telefonu +48 533 604 704, w celu ustalenia miejsca odbioru rzeczy pozostawionej w samochodzie.

Prosimy o kontakt z dyspozytorem Cab4u pod numerem telefonu +48 533 604 704.

Nasz kierowca będzie oczekiwał na właściwym peronie dworca. W celu ułatwienia Państwu orientacji, kierowca będzie miał w widocznym miejscu logo firmy Cab4u oraz tabliczkę z Państwa nazwiskiem.

Kierowca będzie oczekiwał na Państwa w lobby hotelu. W celu ułatwienia Państwu orientacji, nasz kierowca będzie miał w widocznym miejscu logo firmy Cab4u oraz tabliczkę z Państwa nazwiskiem.

W awaryjnych sytuacjach zawsze podejmujemy wszelkie kroki, aby pomóc Państwu w miarę naszych możliwości. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie dyspozytora Cab4u pod numerem tel +48 533 604 704 bądź też na adres mailowy biuro@cab4u.pl

W awaryjnych sytuacjach zawsze podejmujemy wszelkie kroki, aby pomóc Państwu w miarę naszych możliwości. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie dyspozytora Cab4u pod numerem tel +48 533 604 704 bądź też na adres mailowy biuro@cab4u.pl

Dyspozytor Cab4u na bieżąco monitoruje rozkład lotów, co pozwala na realizacje transferów w odpowiednim czasie.

Nasz kierowca będzie oczekiwał w hali przylotów. W celu ułatwienia Państwu orientacji, kierowca będzie miał w widocznym miejscu logo firmy Cab4u oraz tabliczkę z Państwa nazwiskiem.

Odwołanie zleceń jest możliwe na 24h przed ich realizacją.

Istnieje możliwość zmiany zamówienia najpóźniej na 2 godziny przed jego realizacją.

Firma Cab4u realizuje usługi transportu osobowego głównie na lotniskach Kraków Balice oraz Wrocław Starachowice. Istnieje możliwość zamówienia transferu z dowolnego lotniska Polski i Europy po wcześniejszym kontakcie z biurem obsługi Cab4u- numer telefonu to +48 533 604 704.

Transfer lotniskowy to usługa przewozu osób z wyznaczonego miejsca na lotnisko, bądź odbiór Klienta z lotniska i przewiezienie go do punktu docelowego.

Tak, Firma Cab4u dysonuje flotą samochodów typu minivan, bus, czy też autobus, które umożliwiają jednoczesny przejazd nawet kilkudziesięciu osób. W celu dokonania rezerwacji dla większej liczby osób prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta- numer telefonu to +48 533 604 704.

Zaleca się dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem 24h. Na terenie centrum Wrocławia i Krakowa realizacja zlecenia może odbyć się w ciągu 15 minu

W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji uprzejmie prosimy o kontakt z biurem obsługi pod numerem telefonu +48 533 604 704.

W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji uprzejmie prosimy o kontakt z biurem obsługi pod numerem telefonu +48 533 604 704.

W przypadku większej ilości bagażu (lub też jego ponadstandardowych wymiarów) prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rezerwacji bądź też poinformowanie biura obsługi klienta przed rozpoczęciem realizacji usługi- numer telefonu to +48 533 604 704.

Na wszystkie świadczone przez nas usługi standardowo wystawiamy rachunek lub fakturę VAT.

Nie. Cena za transfer jest stała, bez względu na utrudnienia w ruchu drogowym.

Firma Cab4u realizuje transfery pod dowolnie wybrany adres na terenie Wrocławia i Krakowa.

Tak. Wszystkie transfery są realizowane bez względu na porę dnia.

Wycieczki

Tak. Naszym założeniem jest, aby łączny czas trwania wycieczki (dojazd + zwiedzanie) nie przekroczył 1 dnia. Oczywiście program zwiedzania ułożony jest tak, aby mogli Państwo zobaczyć jak najwięcej atrakcji.

W przypadku wycieczek całodniowych postój na lunch jest bezpłatny.

Tak, w przypadku wycieczek całodniowych przewidziany jest godzinny postój na lunch.

Koszt wycieczki jest stały i obejmuje wszystkie koszty oprócz biletów wstępu oraz opłat dla przewodników.

Tak, w proponowanych przez nas wycieczkach dostępni są przewodnicy mówiący różnymi językami.

Samo zarezerwowanie przez nas usług przewodnika jest bezpłatne. Do kosztu wycieczki należy natomiast doliczyć honorarium dla wynajętego przewodnika.

Tak, kierowca pomoże przy zakupie biletu oraz wskaże miejsce rozpoczęcia zwiedzania z przewodnikiem.

Tak, w przypadku wycieczek indywidualnych oddajemy auto do wyłącznej dyspozycji naszych klientów.

Kierowca będzie oczekiwał na Państwa na parkingu.

Szacowany czas trwania każdej wycieczki podany jest na stronie w zakładce „Wycieczki”.

Cena wycieczki obejmuje koszty transferu, oczekiwania kierowcy oraz opłaty parkingowe i za przejazd autostradą.

Adres:

Cab4u,
52-200 Wysoka,
ul. Malownicza 2B/1